شرکت های همکار


شرکت های همکار
شرکت TESSILBRENTA :
شرکت تسیلبرنتا در سال 1980 میلادی پس از تحقیقات بسیار و به عنوان عضوی جدید از صنایعperuzzo Industries تاسیس شد. همه ساله بیش از 10 میلیون تنژئوتکستایل در مجموعه کارخانجات تسیلبرنا تولید می شود که به نقاط مختلف جهان به خصوص اروپا و خاور میانه صادر می شود.تسیلبرنتا در بیش از 20 کشور دنیا شعبه دارد و حجم معاملات آن با بیش از 1000 کارمند در سراسر دنیا به 200 میلیون یورو در سال می رسد.
این شرکت به منظور تضمین بالاترین استاندارد های کیفی، با مراکز تخصصی ، موسسات استاندارد معتبر جهان و دانشگاه های صاحب نام همکاریمی کند. در این میان انواع مختلفی از ژئوتکستایل ها توسط موسسات مهم اروپایی مانند VTT (Norway) ،TGM،OFI(Austria)، LGA,SKZ,Sintefو TUV(Germany) تایید شده است.
شرکت SOTRAFA :
شرکت سوترافا به گروه Armando Alvarez می باشد که بزرگترین تولید کننده محصولات پلیمری در اسپانیا و یکی از شرکت های پیشرو در صنعت فرآوری پلاستیکو پلیمر و تولید ژئوممبران در اروپا و حتی در دنیا می باشد.
سوترافا به بیش از 40 کشور دنیا صادرات دارد و صاحب پیشرفته ترین ماشین آلات تولید ورق های ژئوممبران می باشد . این شرکت موفق به دریافت گواهینامه ازموسسات معتبر جهان از جمله ASQUAL، IQNET، AENOR و .. شده است.بازدید: 2640

محصولات مرتبط

تصاویر